Головна » Роботи » Концепція житлової забудови в м. Київ

Концепція житлової забудови в м. Київ

І варіант

1 180208_GLOBE_LOGO

Будова виконана у футуристичному стилі. У даному варіанті представлена модульна система, за допомогою якої можна зробити різні комбінації конфігурації будівлі на розсуд замовника.

Каркас будівлі – консольно-ствольна система. Фасад виконаний з композитних панелей, для реалізації рішення в даному випадку використовується фермова конструкція.

На перших поверхах будівлі знаходяться ресторани, кафе, магазини, розважальні заклади. На даху розташовуються три вертолітних майданчики.

 

ІІ варіант

2 180208_STEAMPUNK_LOGO

Будівля являє собою комбінацію консольно-ствольної системи з сіткою колон, а також фермової балки. Виконано в стилі стімпанк. Фасад прикрашений композитними панелями.

Перші три поверхи споруди займає великий паркінг, наступні чотири – торгово-розважальний центр, в якому знайдеться місце для магазинів, салонів краси, сучасних кінозалів, дитячих атракціонів, а також фудкорти на будь-який смак.

Між поверхами розташовані зони відпочинку, які можуть використовуватися жителями в якості терас.

 

ІІІ варіант

3 ORGANIC_LOGO_FLATTEN

Дана будова представлена в стилі органічної архітектури.

Каркас будівлі – сітка колон з консольно-ствольною системою.

Тут передбачений місткий підземний паркінг, а також великий торгово-розважальний комплекс на чотири поверхи, на даху якого відведено місце для зони відпочинку гостей закладів і місцевих жителів. Верхні поверхи будинків можуть експлуатуватися як пентхауси, оглядові майданчики або оранжереї.